Spotkanie SKN Sferocyt

SKN "Sferocyt" serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie po Nowym Roku! Tym razem porozmawiamy o technikach komunikacji z pacjentem, powiemy o tym, jakie potrzeby poza leczeniem mają dzieci na oddziałach hematoonkologicznych, na co należy zwrócić uwagę podczas kontaktu z dziećmi i jak rozmawiać z małym pacjentem, żeby chciał nas posłuchać.

Wytrop Nowotwór VIII

Studenckie Koło Naukowe SFEROCYT działające przy Katedrze i Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego serdecznie zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Szkoleniową „Wytrop Nowotwór VIII”. 23. marca 2019 roku w Centrum Dydaktycznym WUM odbędzie się już ósma edycja konferencji skupiającej studentów i młodych lekarzy zainteresowanych pediatrią oraz hematologią i onkologią dziecięcą.

Spotkanie SKN Sferocyt

Pod lupą: hematologia.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie SKN Sferocyt, które odbędzie się 22.11.2018 o godzinie 18:00. Tym razem weźmiemy pod lupę choroby hematologiczne i zajmiemy się sferocytozą, talasemią oraz histiocytozą.

Nagroda Rektora WUM

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że opiekun naszego koła - dr n. med. Katarzyna Pawelec wraz z zespołem: lek. Joanna Krupka, lek. Katarzyna Samelska, lek. Anna Tomasik zostały uhonorowane NAGRODĄ DYDAKTYCZNĄ REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO za publikację pracy pt. "Zespół mononukleozopodobny z wysoką limfocytozą i dodatnimi przeciwciałami IgM EBV i CMV u trzyletniej dziewczynki".

CARy-mary

Na ostatnim spotkaniu zeszłoroczna przewodnicząca koła - lek. Joanna Krupka przybliżyła nam fascynujący temat prężnie rozwijającej się dziedziny medycyny jaką jest immunoonkologia i związane z nią możliwości zwalczania nowotworów.

Spotkanie Koła

Już w najbliższy czwartek 23.02.2017 roku o godzinie 18:00 w sali Kliniki na 3.

Warsztaty biopsji - spotkanie SKN

Zapraszamy na kolejne spotkanie SKN Sferocyt, które odbędzie się w czwartek 12.01.2017 r. o godzinie 16.20 w sali 118 CBI.

Zapraszamy na kolejne spotkanie!

Odbędzie się ono w czwartek – 15.12.2016 roku o godzinie 18 w sali Kliniki na 3. piętrze.
Tym razem będziemy mieli okazję posłuchać wystąpienia gościa, którym będzie przedstawicielka Polskiego Banku Komórek Macierzystych.

Konkurs!!!

Już 25 marca kolejna edycja konferencji Wytrop Nowotwór, na której po raz pierwszy zorganizowany zostanie konkurs prezentacji przypadków klinicznych!

Kolejne spotkanie!

Już w ten czwartek 24.11.2016 o godzinie 18 zapraszamy na kolejne spotkanie Koła! Widzimy się w sali Kliniki na 3. piętrze. Tym razem jedna z koleżanek przedstawi nam ciekawe przypadki pacjentów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!